Hlavní navigace

T-Systems nabízí pro datové schránky integrované DMS i řešení pro workflow

15. 12. 2009

Sdílet

Novinka podle výrobce umožňuje komunikaci se systémem datových schránek, dále obsahuje bezpečné datové úložiště s kapacitou od 1 GB a také kompletní systém pro workflow, které zajistí a obslouží celý životní cyklus dokumentů nejen z datových schránek.

Řešení od T-Systems prý plně pokrývá celou problematiku datových schránek například z pohledu bezpečného a trvalého uložení dokumentů, které standardně zůstávají v datové schránce jen 90 dní a následně jsou odstraněny.

Důležité dokumenty, které mají vysokou finanční nebo právní hodnotu, tak podle představitelů firmy T-Systems mohou být bezpečně uloženy bez rizika ztráty nebo poškození, což se může stát při běžném ukládání na lokálním počítači nebo externím médiu.

DataBox Complete zároveň řeší problematiku zákona 499/2004 Sb. v platném znění o archivnictví a spisové službě. Standardní součástí celého řešení je nově integrace systému DMS (Document Management System) a také vyšší variabilita individuálního nastavení workflow pro každého zákazníka.

Služba DataBox Complete je vhodná pro všechny právnické osoby, které mají ze zákona povinnost komunikovat přes datovou schránku.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?