Hlavní navigace

Tarif jen pro občasné použití mobilního internetu nabízí T-Mobile

Sdílet

Pavel Louda 9. 2. 2010

Novinka obsahuje datové zařízení a předplacené surfování na 3, respektive 12 měsíců a využitelná je pro technologie GPRS/EDGE a UMTS TDD.

Ten, kdo se rozhodne pro roční variantu, získá podle provozovatele navíc vyšší měsíční FUP 500 MB místo standardních 200 MB. Twist Internet Lite je k mání pouze u vybraných prodejců výpočetní techniky, například u Comforu.

Twist Internet Lite je možné pořídit buď jako samostatnou SIM kartu s předplaceným internetem na 3 nebo 12 měsíců, případně v balíčku i s datovým zařízením. Například 4G Combi karta přijde s internetem na

12 měsíců na 7 468 korun. Uživatel tak dostane internetové připojení dostupné na jeden rok dopředu. Po uplynutí této lhůty může nadále přistupovat na internet, a to za 249 Kč včetně s DPH.

Měsíční FUP činí 200 MB. Kdo se prý rozhodne pro Twist Internet Lite na 12 měsíců, dostane měsíčně více než jednou tolik – 500 MB. Po přečerpání, ať už základního nebo zvýšeného limitu, je služba nadále dostupná, dojde ale ke snížení přenosové rychlosti. Zákazník má možnost si další objem dat při neomezení rychlosti dokoupit – 200 MB za 120 Kč s DPH.

Našli jste v článku chybu?