Hlavní navigace

Telefónica O2 nabízí nově ADSL připojení za 500 Kč měsíčně a bez závazku

Sdílet

Martin Noska 27. 10. 2009

Domácí surfování rychlostí až 8 Mb/s si nyní mohou za speciální cenu 500 Kč měsíčně po dobu jednoho roku užívat všichni zákazníci. Stačí, pokud si od 1. listopadu do 15. listopadu 2009 objednají službu O2 Internet. Nejsou přitom vázáni žádným závazkem. Cena za používání služby je konečná, zákazník se tedy nemusí obávat žádných dalších poplatků navíc. Za aktivaci služby zaplatí zákazníci 1 korunu, za zvýhodněnou cenu 990 Kč pak pořídí Wi-fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti.

Bez nutnosti vázatse smlouvou pořídí zákazníci také O2 Mobilní internet, a to za zvýhodněnou cenu 500 Kč měsíčně na 2 roky. V případě objednání služby bez podpisu smlouvy získají USB modem za 1 895 Kč. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců jej dostanou za 1 Kč. V kombinaci s O2 Internetem se měsíční cena O2 Mobilního internetu sníží na 150 Kč měsíčně.

Petr Matějovský, ředitel marketingu společnosti Telefónica O2, k nabídce říká, že jeho společnost přináší nabídku pořídit si vysokorychlostní internet bez závazku vůbec poprvé, čímž chce vyjít vstříc všem, kteří se nechtějí vázat na 24 měsíců a váhají s pořízením internetu, protože mají obavy z budoucnosti.

Našli jste v článku chybu?