Hlavní navigace

Telefónica O2 přichází s mobilním internetem za 500 Kč měsíčně

Sdílet

Martin Noska 29. 1. 2010

Nový tarif je určen pro běžnou práci s internetem, stačí například na denní posílání větších emailů, občasné stahování hudby nebo uložení více než 2000 kvalitních fotek na Facebook. Limit pro stahování dat je u nového tarifu stanoven na 2 GB za měsíc. Cena je včetně DPH.

Při uzavření smlouvy na 24 měsíců pak získají USB modem za korunu, v případě objednání služby bez podpisu smlouvy pak modem vyjde na 1 895 Kč.

O2 Mobilní Internet Standard mohou v kombinaci s dalšími službami zákazníci získat za výhodnější cenu. Pokud již doma využívají například O2 Internet, mohou si dokoupit doplňkový Internet na cesty Standard v rámci speciální nabídky platné do 31. července 2010 za 150 Kč. Po tomto datu zaplatí cenu 200 Kč měsíčně. Mobilní Internet je jako doplňková služba určen pro použití v kombinaci s O2 Internetem na doma, vztahuje se proto na něj limit na objem přenesených dat ve výši 500 MB. Stávajícím zákazníkům, kteří již zvýhodněnou službu mobilního internetu využívají, zůstává zachována za původních podmínek.

Našli jste v článku chybu?