Hlavní navigace

Telefónica O2 přišla s novou koncepcí svých služeb

23. 4. 2009

Sdílet

Základem nové koncepce je vysokorychlostní O2 Internet, digitální televize O2 TV či hlasové služby O2 Volání - hlasový tarif pro volání z domova. Ty si pak zákazník může okořenit bonusovými službami zdarma (s digitálními TV kanály či bezplatným voláním mezi mobilními čísly) a doplňkovými službami, které získá za zvýhodněné ceny. K internetu domů je tak možné mít například O2 Mobilní internet na cesty, O2 TV nebo volání, a to vše za nižší cenu. Záleží pouze na volbě zákazníka, jaké zvýhodněné služby si vybere.

Další novinkou je sleva 100 Kč měsíčně ke službám O2 Internet na doma nebo k digitální televizi O2 TV. Tu získají ti zákazníci, kteří současně využívají neomezené mobilní tarify O2 Neon.

Toto nové „menu“ společnosti Telefónica budou moci využít také stávající zákazníci služeb O2 Internet ADSL, O2 TV nebo kombinovaných balíčků služeb. Od 11. května budou jejich dosavadní služby postupně převáděny do nové struktury. Předem připravený algoritmus podle slov operátora zajistí, že tito zákazníci budou nadále odebírat stejné služby za tytéž nebo nižší ceny než doposud.

Nová podoba nabídky si údajně vyžádala zásadní modifikace interních systémů společnosti Telefónica O2. Jakmile budou mít stávající zákazníci své služby převedené do nové struktury, mohou si doobjednávat další bonusové i zvýhodněné služby stejně tak, jako noví zákazníci. Změny proběhnou automaticky a zákazníci o nich budou informováni dopisem.

O novém nastavení služeb budou od 11. května 2009 detailně informovat i speciální webové stránky. Zájemci či existující zákazníci tohoto operátora zde naleznou nejen kompletní přehled všech služeb, ale také informace o převedení stávajících služeb do nové struktury.

Našli jste v článku chybu?