Hlavní navigace

Telefónica O2 rozšiřuje nabídku tarifů pro mobilní internet

Sdílet

Martin Noska 1. 6. 2010

Při pořízení služby O2 Mobilní Internet Start mohou od zmíněného 8. června 2010 všichni zájemci surfovat bez závazku za 300 Kč měsíčně, což je dosud nejnižší cena mobilního připojení od společnosti Telefónica O2. Tento tarif je určen pro zákazníky začínající s mobilním internetem, tedy zejm. pro prohlížení webových stránek, čtení e-mailů či komunikaci na sociálních sítích, nikoliv pro stahování větších objemů dat. Zákazníkům je proto k dispozici množství dat ve výši 500 MB měsíčně. K tarifu lze dokoupit USB modem za 995 Kč vč. DPH, s úvazkem na 24 měsíců pak jde o 495 Kč.

Pro běžnou práci s internetem je určen O2 Mobilní Internet Standard za 500 Kč měsíčně s FUP limitem 2 GB. Naopak nároční uživatelé, kteří často cestují a chtějí být často on-line, mohou využít tarif O2 Mobilní Internet Pro. Jeho cena je 750 Kč a FUP činí 10 GB. Internetoví nadšenci pak pravděpodobně ocení tarif O2 Mobilní Internet Neomezený s možností stahovat data zcela bez limitu za 1000 Kč měsíčně. Využívat lze připojení jak z 3G přístrojů, tak starší technologie EDGE či GPRS.

O2 Mobilní Internet pořídí zákazníci výhodněji v kombinaci s dalšími službami. Pokud již doma využívají například O2 Internet či službu O2 TV, mohou si dokoupit kterýkoliv z nabízených tarifů za zvýhodněné ceny. Nejvýhodnější pro doplňkové využívání k O2 Internetu na doma je O2 Mobilní Internet Start, jen za 200 Kč.

Našli jste v článku chybu?