Hlavní navigace

Telekonferenční systém pro menší pobočky a firmy uvedlo na trh Cisco

14. 5. 2009

Sdílet


Mezi nově představené produkty patří například řešení System 1300 vhodné až pro šest lidí, které umožňuje instalaci v již existujících zasedacích místnostech. Další novinkou je rozšíření Extended Reach, které umožňuje systém TelePresence provozovat i přes pomalejší připojení do rychlosti 1,5 Mb/s, aniž by docházelo ke zhoršení kvality obrazu a zvuku.
Mezi další nové možnosti patří Recording studio, které umožňuje vytvářet kvalitní videozprávy či nahrávat prezentace pro okamžité a zabezpečené přehrávání na jednotkách TelePresence v kvalitě s vysokým rozlišením 1080p. Ve spojení s Media Experience Engine mohou navíc uživatelé sledovat pořízené video záznamy i na řadě dalších zařízení, jako jsou osobní počítače, mobilní telefony či digitální tabule.
Další novinkou je Event Controls, který prostřednictvím systému TelePresence umožňuje jednoduše organizovat interní či externí akce pro více účastníků včetně prezentací, významných proslovů, přednášek a seminářů.
Dalším rozšířením je například nová možnost napojit jednání v systému TelePresence na obrazové stopy z jakéhokoliv standardizovaného videokonferenčního systému s vysokým či standardním rozlišením, ze systému WebEx a z dalších desktopových video aplikací, mezi něž patří i Microsoft Office Communicator. Spolupráce nástroje WebEx Meeting Center a systému Unified Video Conferencing prý umožňuje pokročilé obrazové funkce včetně možnosti připojit až 16 zobrazitelných účastníků.

Našli jste v článku chybu?