Hlavní navigace

Test-as-a-Service – nová hostovaná služba, která dovolí otestovat internetové aplikace

Sdílet

Pavel Louda 16. 2. 2010

Provozovatel podle svých slov disponuje testovacími scénáři a dalšími prvky pro ověření aplikací a přebírá odpovědnost za celý proces testů včetně údržby, podpory a případných úprav. Nastavení parametrů testů může provést i samotný uživatele.

Celé řešení je postaveno na open source technologiích a proto prý není náročné na drahé investice do licencí. Příprava individuálních testů je možná během velmi krátké doby a systém je podle představitelů T-Systems snadno ovladatelný i pro méně technicky zdatné uživatele.

Veškeré služby jsou v souladu se standardem ITIL. Standardní součástí testovacích služeb je garantovaná podpora a dohled v nepřetržitém režimu. Testování internetových a firemních aplikací je dostupné i pro zákazníky v České republice.

„Řešení je vhodné pro otestování kvalitativních parametrů firemních (e-business) aplikací, jako jsou třeba produktové konfigurátory v automobilovém průmyslu, aplikace pro zákazníky bank, pojišťoven, dodavatelů energií a pro subjekty ve zdravotnictví,“ říká Ferri Abolhassan, člen představenstva T-Systems.

Našli jste v článku chybu?