Hlavní navigace

Tiskárna HP dovoluje tisknout webové stránky i bez připojení k počítači

29. 6. 2009

Sdílet

Nová tiskárna má extra velký 4,33 palcový dotykový displej, který je prý největší na trhu mezi inkoustovými tiskárnami typu vše v jednom. Jedním dotykem prstu si mohou prohlížet oblíbené webové stránky, upravovat a tisknout požadovaný obsah v jednoduše čitelném formátu.
Podobně jako jiné na internet připojitelné zařízení umožňují tyto aplikace připojit se okamžitě k informacím, osobním údajům či k zábavě. Zároveň si uživatelé mohou stahovat nové dostupné aplikace, které budou vyhovovat jejich zájmům a potřebám.
Řešení tisku s ostatními funkcemi jako fax, kopírování a skenování předurčuje Photosmart Premium s aplikací TouchSmart Web především pro SOHO či domácnosti. Zařízení poskytuje tisk textu prý v laserové kvalitě.
Tiskárna může být přímo připojena i na konkrétní Snapfish konto, díky čemuž si může uživatel okamžitě prohlédnout, vytisknout a aktualizovat své fotografie. Stejně se mohou zákazníci připojit i k HP Creative Studio a vytisknout si různé formáty osobních nebo propagačních materiálů.
S HP spolupracují na novém projektu tiskárny společnosti jako USA Today, Google, DreamWorks Animation nebo Weather News. Prostřednictvím nových aplikací budou mít jejich zákazníci volný přístup k denním zprávám, mapám, vstupenkám, osobním kalendářům, či různým kupónům.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?