Hlavní navigace

TomTom online Route Planner dostupný v češtině

7. 4. 2009

Sdílet

TomTom online Route Planner v češtiněTomTom oznámil, že online plánovač tras TomTom Route Planner  je již dostupný bez registrace ve většině evropských států, včetně České republiky. Od poloviny května bude služba navíc plně lokalizována do českého jazyka.

Webová služba Route Planner poskytuje bezplatný přístup k podrobným dopravním informacím v Evropě. Route Planner obsahuje technologii TomTom IQ Routes, která dokáže vypočítat vhodnou trasu cesty a stanovit délku trvání a dobu příjezdu v závislosti na denní době a dni v týdnu. IQ Routes je založena na souhrnných znalostech cestovních časů 30 milionů uživatelů TomTom.

V příštích několika měsících bude Route Planner dostupný v dalších státech světa a zároveň budou ke stávajícím šesti přidány nové jazyky včetně češtiny. TomTom postupně začleňuje návrhy uživatelů na zlepšení služby a bude tak činit i nadále.

Route Planner je zatím dostupný v těchto státech: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Nizozemí, Turecko a Velká Británie.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?