Hlavní navigace

Notebook se 3D zobrazením - Toshiba Satellite A665

8. 6. 2010

Sdílet

Společnost Toshiba dnes oznámila uvedení 3D notebooku. Nový Satellite A665 zvládne na svém displeji přehrávat 3D filmy uložené na 3D Blu-ray discích. Notebook Satellite A665 je zaměřen na multimedia a hry a bude se dodávat i ve verzi bez 3D výbavy, přičemž oba modely budou v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání během třetího čtvrtletí 2010. Model se 3D zobrazováním nebude zatím v České a Slovenské republice dostupný.

Satellite A665

Notebook Satellite A665 obsahuje technologii NVIDIA 3D Vision a je dodáván společně se speciálními 3D Vision brýlemi s aktivní závěrkou pro sledování prostorového obrazu, které ve spojení se širokopásmovým USB infračerveným vysílačem poskytují stereoskopický obraz. Notebook je osazen grafickým procesorem NVIDIA a TruBrite HD 3D displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6") a LED podsvícením (120 Hz). Dále je Satellite A665 vybaven stereo reproduktory Harman Kardon a technologií zpracování zvuku Dolby Advanced Audio. Díky funkci ‚Sleep-and-Music‘ si uživatelé mohou vychutnávat zvuk i když je notebook vypnutý.

Satellite A665

Nový notebook bude k dispozici i ve verzi bez 3D funkcí – tento model bude mít HD displej s úhlopříčkou 40,6 cm (16,0") s LED posvícením. Pro obě verze je charakteristické provedení v metalické černé barvě na krytu LCD displeje a na vnitřní straně.  Matně černá klávesnice s mezerami kolem kláves je podsvícená.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?