Hlavní navigace

Total Protection Service, zabezpečení koncových bodů, e-mailu a webu jako služby, vylepšila McAfee

24. 7. 2009

Sdílet

 

Total Protection Service poskytuje integrovanou ochranu koncových bodů, e-mailu a webu pomocí přístupu ke službě SecurityCenter. Tato on-line konzole, spravovaná společností McAfee, je přístupná přes Internet, prý nabízí díky své přizpůsobitelnosti větší flexibilitu při správě zabezpečení IT a reportingu.
Nasazení Total Protection Service probíhá on-line, reportování je poskytováno v reálném čase a celá infrastruktura není závislá na firemních serverech. Zabezpečení podnikového IT se tak zjednodušuje, a protože aktualizace i upgrady se provádějí automaticky, snižují se také provozní náklady na údržbu a podporu.

Řešení Total Protection Service je založeno na systému Global Threat Intelligence, který funguje v reálném čase. Tento systém využívá údaje z celého světa (shromažďované laboratořemi McAfee Avert Labs) a technologie cloud computingu Artemis a TrustedSource.
Partneři, kteří poskytují řešení s přidanou hodnotou, mohou použít snadno nasaditelné SaaS technologie společnosti McAfee k rozšíření svého bezpečnostního portfolia. Zahrnutí těchto služeb pro ně znamená příležitost generovat další příjmy. Partnerský program Partner Security Service společnosti McAfee spolu s webovým ovládacím panelem Partner SecurityDashboard poskytuje potřebné aplikace pro snadné zajištění administrace a vzdálené správy řešení Total Protection Service. Panel Partner SecurityDashboard umožňuje partnerům společnosti McAfee snadnou správu licencí a vzdálený přehled nad spravovanými systémy jejich zákazníků.

 

Našli jste v článku chybu?