Hlavní navigace

TP-Link představuje venkovní anténu v kutilském balení

6. 2. 2018

Sdílet

Anténa je určena pro frekvenční pásmo 5 GHz s přenosem dat max. do 300 Mb/s. Jde o anténu všesměrovou s vysokým ziskem 23 dBi, podporou technologie 2x2 MIMO a speciálním kovovým reflektorem. To vše je určeno k navazování stabilních bezdrátových spojení na velké vzdálenosti. Stabilitu připojení zajišťují také vylepšené možnosti směrování paprsku (beamformingu)

Zařízení lze napájet prostřednictvím ethernetového kabelu (Power over Ethernet), čímž odpadá nutnost instalace elektrické kabeláže.

Anténu TP-CPE610 dodává TP-Link v tzv. „Do It Yourself“ balení, což znamená, že si ji musíte složit sami. Na druhou stranu se můžete utěšovat pocitem vyšší ekologičnosti, přece jen kompaktnější balík s rozloženým zařízením při přepravě zabírá méně místa.  Sestavení je nicméně jednoduché a velice rychlé. Součástí balení je sada pro instalaci na sloupek, umožňující flexibilní natočení antény ve třech osách.

Odolnost proti povětrnostním podmínkám je zajištěna pouzdrem plnícím standard IP65. Navíc ke standardní výbavě patří ochrana proti elektrostatickému výboji (ESD) až do 15 kV a proti zásahu bleskem až do 6 kV.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?