Hlavní navigace

TP-Link zrychluje domácí Wi-Fi s mesh systémem

14. 4. 2022

Sdílet


Nový Wi-Fi Mesh systém AX3000 Deco X50 je vhodný pro pokrytí celé domácnosti. Patří totiž k výkonnějším z mesh systémů značky TP-Link, a to mimo jiné i díky podpoře standardu Wi-Fi 6 (802.11ax).

Dvoupásmová sítí navýší celkovou rychlost připojení na 3 000 Mbps a to ve čtyřech souběžných datových tocích, které zajišťují nižší latenci. Rychlost ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz činí 574 Mbps, v 5GHz pásmu pak 2 402 Mbps.

Jak spravujete více cloudů ve vaší firmě?

V prodeji jsou balení jednoho, dvou nebo tří přístupových bodů, přičemž poslední varianta je vhodná pro prostory až do 600 metrů čtverečních, případně pro stavby s čtyřmi až šesti místnostmi.

Mesh systém TP-Link Deco X50 disponuje umělou inteligencí, která zajišťuje inteligentní analýzu síťového prostředí pro ideální pokrytí Wi-Fi. To tak bude přímo přizpůsobeno konkrétním potřebám domácnosti.

K síti lze prostřednictvím Mesh systému Deco X50 připojit až 150 koncových zařízení bez kompromisů v rychlosti, a to hlavně díky využití technologií jako OFDMA a MU-MIMO. Tímto způsobem je zajištěna vyšší kapacita a efektivita na místech s vysokou hustotou uživatelů. Každý z nich může plnohodnotně streamovat a hrát on line hry, aniž by zažíval výpadky. Už samotný standard Wi-Fi 6 přináší čistší a silnější signál.

K hardwaru nabízí TP-Linku i bezpečnostní technologii TP Link HomeShield, která přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a zařízení IoT. K těm patří ochrana sítě, rodičovská kontrola, technologie QoS (Quality of Service) i ucelené přehledy.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?