Hlavní navigace

Trend Micro a BigFix vytváří komplexní bezpečnostní produkt

Sdílet

Pavel Louda 9. 1. 2009

Společnosti BigFix a Trend Micro ohlásily dohodu o společném licencování softwaru, jejímž výsledkem bude obsáhlé a modulární řešení pro správu zabezpečení koncových bodů. Řešení bude založené na platformě BigFix, kterou je možno rozšiřovat podle potřeb velmi velkých podniků provozujících více než 10 000 koncových bodů.
První z řady nových modulů pro správu koncových bodů bude Trend Micro Web Protection Module, navržený pro proaktivní ochranu koncových bodů proti webovým hrozbám, který poskytne dodatečné zabezpečení platformy BigFix.
Web Protection Module, který také funguje s existujícími antimalwarovými řešeními pro koncové body, také vylepšuje bezpečnostní infrastrukturu Trend Micro Smart Protection Network využívající tenké klienty - díky němu lze využívat možnosti jak korelace technologií pro zjišťování důvěryhodnosti e-mailů, webových stránek a souborů, tak rozsáhlých databází hrozeb provozovaných „in-the-cloud".
Plánovaná integrace řešení Trend Micro Web Protection a platformy BigFix má IT manažerům ve velmi velkých podnicích umožnit snazší nasazování, řízení škálovatelnosti a účinnou kontrolu jejich koncových bodů prostřednictvím architektury BigFix využívající jediného agenta a obsáhlých, sdružených přehledů na jedné konzoli.

Našli jste v článku chybu?