Hlavní navigace

Přenosné antivirové produkty představil TrustPort

27. 1. 2009

Sdílet

Produkty Antivirus USB Edition a Antivirus U3 Edition, určené pro uživatele, kteří si chtějí antivirové řešení přenášet prostřednictvím externích pamětí typu flash, uvedla na náš trh firma TrustPort.
Prvně jmenované řešení zahrnuje výhody standardní verze antiviru, jako jsou klasické skenování, heuristická analýza, test virtuálním počítačem nebo automatické skenování nově připojených jednotek a navíc zajišťuje rezidentní ochranu flash disku a na vyžádání provádí i kontrolu disků a složek hostitelského počítače.
Antivirus U3 Edition je určen výhradně pro U3 flash disky. Od produktu Antivirus USB Edition se odlišuje kompatibilitou se správcem programů U3 Launchpad, který se dodává na každém U3 smart disku.

Oba nové produkty budou podobně jako základní verze antiviru k dispozici v několika lokalizacích. Uživatelé si mohou vybrat mezi českou, anglickou, německou, španělskou a italskou jazykovou mutací.

Standardní produkty pro PC také zahrnují funkci vytvoření mobilního USB antiviru, jenž pak lze použít nejen k ochraně samotného flash disku, ale také k antivirové kontrole libovolného hostitelského počítače, avšak uživatel musí vlastnit licenci právě na tu klasickou verzi.

Našli jste v článku chybu?