Hlavní navigace

TS Výroba od T-Systems má certifikát SAPu

13. 9. 2009

Sdílet

TS Výroba podle výrobce představuje inovativní nástroj pro podporu podnikových procesů a sledování informačních toků. Implementace řešení pomocí SAP je prý snadná, rychlá a dostupná i pro široké spektrum menších a středních výrobních i nevýrobních firem.

Díky vysokému podílu přednastavených procesů lze při zavádění systému SAP v rámci řešení TS Výroba podle výrobce dosáhnout výrazného snížení ceny při pořízení a provozu systému. Společnost T-Systems při vývoji řešení využila své zkušenosti s implementacemi systému SAP u zákazníků a připravila řešení TS Výroba na míru s vysokým podílem přednastavených procesů z oblasti plánování a řízení výroby, financí a majetku, externího a vnitropodnikového účetnictví, skladového hospodářství, marketingu, expedice, plánování a řízení kvality, administrativy, logistiky a dalších důležitých oblastí, které jsou součástí každé výrobní firmy.
Řešení je funkčně i cenově přizpůsobeno potřebám středních a menších výrobních podniků a podle výrobce vychází ze zkušeností mnoha obdobných firem.

 

Našli jste v článku chybu?