Hlavní navigace

U nového all-in-one PC od HP můžete vyměnit obrazovku

13. 9. 2017

Sdílet

Model HP EliteOne 1000 si můžete nakonfigurovat dle libosti od 23,8palcového Full HD displeje (dotykového nebo nedotykového) přes 27palcového 4K až po 34palcový zakřivený displej; a až po procesor Intel Core i7 sedmé generace společně s pamětí Intel Optane.

Zvukovou stránku věci dostala na starosti společnost Bang & Olufsen a přidat si můžete i volitelnou Full HD webkameru, která vyskakuje z horní části obrazovky (zařízení je přece jen propagováno jako počítač pro videokonference). Kromě toho je zde k dispozici několik podnikově laděných funkcí, jako jsou HP Sure Click, HP PhoneWise a HP Sure Start, řešení pro monitoring BIOSu i pro obnovu.

Co však EliteOne 1000 odlišuje od konkurence, je možnost upgradu. Ačkoliv to nevypadá, že byste byli schopni sami nahradit CPU nebo GPU, je možné vyměnit displej.

Například můžete začít s 23,8palcovým monitorem a nakonec upgradovat na 34palcový zakřivený displej. Podobně je možné nakombinovat největší displej s nejslabší hardwarovou konfigurací a později displejem osadit silnější stroj.

HP EliteOne 1000 bude ve Spojených státech na trhu ještě v září, a to za cenu od 1 259 USD (27,5 tisíce korun).

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality