Hlavní navigace

Úložiště EMC byly rozšířeny o pokročilejší technologii automatizovaného tieringu

7. 6. 2010

Sdílet

Jde o inovované řešení FAST (fully automated storage tiering), které je dostupné v systémech EMC CLARiiON a EMC Celerra, dále o funkce FAST Cache a o kompresi dat v blocích.

K dispozici je uživatelům zároveň i software EMC Unisphere, jenž nabízí integrovanou správu stávajících úložných systémů CLARiiON a Celerra, a to z pohledu samotných úložišť i platformy VMware.

Společnost EMC také představila integrované nástroje pro snazší správu virtuální infrastruktury, která vycházejí z portfolia EMC pro správu úložišť v prostředích VMware. Nové nástroje mimo jiné poskytují z konzoly VMware vCenter přehled o celém prostředí, s plnou transparentností a integrací úložišť, serverů a virtuálních počítačů.

Úložné systémy CLARiiON a Celerra nyní podporují rozhraní API pro prostředí VMware vStorage pro integraci diskových polí (VAAI), která přesouvají funkce související s úložišti v prostředí VMware ze serveru přímo do samotného úložného systému, což dovoluje efektivněji využít serverové prostředky a zvýšit výkon i míru konsolidace.

Všechny zmíněné produkty budou podporovat produktové řady CLARiiON CX4 a současné portfolio Celerra NS. Dostupní na trhu budou oEMC dále spolu se SAPem oznámily rozšíření globální aliance, na jehož základě bude společnost SAP prodávat nově vyvinutá řešení využívající produkty EMC Documentum pro správu podnikového obsahu, EMC Captiva pro inteligentní uchovávání podnikových informací a EMC Document Sciences pro řízení komunikace se zákazníky.

Díky těmto řešením budou moci například banky a pojišťovny zlepšit efektivitu procesů, kontrolu nákladů a věrnost zákazníků prostřednictvím integrace s dalšími systémy za účelem shromaždování existujících strukturovaných a nestrukturovaných dat, digitalizace obsahu pocházejícího z papírových formulářů a poskytování do značné míry přizpůsobených informací, funkcí a služeb.d třetího čtvrtletí roku 2010.

Našli jste v článku chybu?