Hlavní navigace

Unified Communications včetně propojení poboček nabízí Siemens

Sdílet

Pavel Louda 5. 3. 2011

Varianta V3 nabízí přístup k nástrojům sjednocené komunikace i propojení s údaji o dostupnosti na mobilních zařízeních, díky čemuž mohou uživatelé zůstat v kontaktu se svými obchodními partnery i na cestách nebo v jiných pobočkách. Údaje o dostupnosti i komunikace pomocí instant messagingu jsou nyní interoperabilní v rámci OpenScape Office i Googlu prostřednictvím otevřeného standardního rozhraní XMPP. Kombinace těchto funkcí podle výrobce pomáhá malým a středním podnikům zlepšovat produktivitu a spolupráci při současném snižování nákladů na komunikaci.

Síťové propojení vzdálených míst, dostupné prostřednictvím jedné rozšířené domény (Extended UC Domain), lze nasadit ve firmách až o 500 uživatelích v jedné pobočce a 1000 uživatelích ve všech pobočkách dohromady.

„Díky síťovému propojení vzdálených míst do jediného systému mají uživatelé neustále přístup k údajům o dostupnosti svých kolegů v jednotlivých pobočkách a vědí, jak se s nimi v daném okamžiku nejlépe spojit," říká Sam Wood, viceprezident společnosti Innovative Technology Group.

OpenScape Office nabízí tři flexibilní varianty implementace, jež umožňují uzpůsobit systém individuálním potřebám konkrétního uživatele, včetně volitelného využití vícekanálového kontaktního centra:

OpenScape LX je zcela nové, softwarové řešení sjednocené pro až 500 uživatelů, které běží na jednom serveru a zahrnuje sjednocenou komunikaci, software pro IP telefonii, síťové propojení vzdálených míst se systémy LX   a MX a možnosti virtualizace.OpenScape Office MX je platforma sjednocené komunikace pro až 150 uživatelů, zahrnující sjednocenou komunikaci, software pro IP telefonii, propojení s veřejnou pevnou telefonní sítí (PSTN) a síťové propojení vzdálených míst se systémy LX a MX.OpenScape Office HX podporuje konvergovanou komunikační platformu HiPath 3000.

OpenScape Office V3 s výše uvedenými variantami implementace bude k dispozici během dubna či května letošního roku.

Našli jste v článku chybu?