Hlavní navigace

UPC koupilo Sloane Park a rozšiřuje velkoobchodní nabídku datových služeb

Sdílet

Martin Noska 8. 3. 2011

V České republice nyní existuje nová komplexní a dostupná platforma pro nabídku vyspělých hlasových, internetových, datových a televizních služeb a služeb server hostingu. UPC je chce nabízet jak telekomunikačním operátorům, tak velkým i malým firmám všeho druhu.

V této souvislosti vznikl v rámci společnosti UPC Česká republika nový útvar pod názvem UPC Business, který již slouží specifickým potřebám firemní klientely. Tato jednotka je zároveň součástí evropské organizace UPC Business, sloužící malým i velkým firemních zákazníkům a ISP v 10 zemích. Zajišťuje nejen základní technické a obchodní telekomunikační služby ale i služby s přidanou hodnotou. Mezi ně patří přímé propojení více pracovišť, virtuální pobočkové ústředny, národní i mezinárodní VPN a záložní poštovní servery. Pro zákazníky z řad operátorů pak například domácí i zahraniční konektivita (IP transit), umístění a připojení serverových farem, Ethernet transport, Cloud computing, EoMPSL, xWDM, SDH, IP transit, Telehouse, velkoobchodní hlasová výměna, či dodávky technického obrazového signálu.

Stávajících velkoobchodních zákazníků obou firem se změny nedotknou. Všechny smlouvy automaticky zůstávají i nadále v platnosti.

Propojení páteřních optických sítí obou firem má navíc zákazníkům UPC z řad domácností ulehčit další navyšování rychlosti internetu a zlepšování technické kvality přenosu televizního signálu včetně signálu HD a 3D.

Našli jste v článku chybu?