Hlavní navigace

UPC představuje novou generaci rychlého širokopásmového připojení

31. 8. 2009

Sdílet

UPC nabízí nový ultrarychlý internet

Nová generace rychlého širokopásmového připojení založená  založena na technologii EuroDOCSIS 3.0. je k dispozici již dnes.


Dvě nové internetové nabídky jsou následující :UPC Fiber Power 100 s rychlostí až 100 Mbit/s v příchozím (download) a až 10 Mbit/s v odchozím (upload) směru. Cena za službu je 1 750 Kč včetně DPH. UPC Fiber Power 50 s rychlostí až 50 Mbit/s v příchozím (download) a až 5 Mbit/s v odchozím (upload) směru. Cena za službu je 1 300 Kč včetně DPH.

„Toto prosté oznámení současně představuje jeden z nejvýznamnějších milníků v dějinách českého internetu. Domácí internetový trh už nikdy nebude takový jako doposud. Naše  úsilí a tvrdá práce se vyplatily. Česká republika má totiž díky UPC Fiber Power 100 poprvé k dispozici internetovou super dálnici, která zdaleka není samozřejmostí ani v evropském měřítku. Za UPC Fiber Power se skrývají stamilionové investice, aplikace špičkových technologií, mezinárodní zkušenosti a měsíce tvrdé práce," konstatuje ředitel společnosti Václav Bartoň a pokračuje: „Naše internetové služby začínají svými rychlostmi tam, kde ty běžně nabízené končí. Srovnáváme-li uživatelský komfort a rychlost UPC Fiber Power s možnostmi DSL, pak je to totéž, jako když srovnáváme superrychlík TGV s osobním vlakem. A jakkoliv je potěšující předběhnout konkurenci a určovat dynamiku vývoje, ještě lepší je vyjít vstříc těm nejnáročnějším očekáváním zákazníků, kteří mají stále větší nároky na šířku pásma a na multimediální využití internetu především v oblasti hudby a videa.


Služba UPC Fiber Power po svém rozšíření tak  aktuálně nabízí rychlosti 10 Mbit/s, 30 Mbit/s 50 Mbit/s a 100 Mbit/s.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality