Hlavní navigace

Upgrade antimalwaru od McAfee vylepšuje výkon i úroveň detekce

29. 3. 2010

Sdílet

Internet Security je licencován pro tři uživatele a poskytuje komplexní ochranu PC a ochranu identity před online hrozbami. Chrání před riskantními weby, nabízí antivirus, antispyware, nástroj proti phishingu

a obousměrný firewall. Kromě toho obsahuje antispam, rodičovskou kontrolu, 1 GB pro online zálohování a aplikaci SiteAdvisor pro hodnocení bezpečnosti webových stránek.

Software AntiVirus Plus rovněž pro tři uživatele nabízí základní zabezpečení pro PC, chrání uživatele při práci online před viry, spywarem a hackery. Obsahuje antivirus, antispyware a obousměrný firewall. Novinka zahrnuje také nástroj proti phishingu a aplikaci SiteAdvisor pro hodnocení bezpečnosti webových stránek.

Vlastnosti nových řešení dle výrobce:

• Rozšířená ochrana proti hrozbám. Upgrade verzí 2010 posílil ochranu při prohlížení webu. Zákazníci jsou upozorňováni na nebezpečné stránky ještě předtím, než je zobrazí (případně je přístup k nebezpečnému webu zcela zablokován).

• Posílený výkon znamená o více než 325 % rychlejší skenování; aktualizace jsou prováděny pouze tehdy, když počítač nepracuje.

• Snadné ovládání zjednodušuje zabezpečení pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Našli jste v článku chybu?