Hlavní navigace

Úsporné černobílé firemní tiskárny a multifunkce nabízí Xerox

Sdílet

Pavel Louda 27. 1. 2012

Tiskárny Phaser 3010/3040 tisknou rychlostí 20 až 24 stránek za minutu a mají rozměr 36x20x21 cm (šxhxv). Podobné rychlosti dosahuje i multifunkční zařízení WorkCentre 3045, které kopíruje, skenuje, faxuje, pracuje s e-maily a tiskne dokumenty rychlostí až 24 stránek za minutu.
Barevné multifunkce řady WorkCentre 6015 mají stejnou tiskovou základnu jako barevná tiskárna Phaser 6010 a dosahují rychlosti 12 stran za minutu v barvě a 15 stran za minutu černobílého tisku s rozměry pohých 41x39x34 cm (šxhxv).
Všechny modely využívají tiskové technologie Hi Q LED, která je použita v nejvyšší řadě grafických produktů Xeroxu. Jde o novou generaci LED osvitu s dvojnásobnou hustotou svítivých diod. Oproti jiným LED strojům prý přináší vyšší kvalitu tisku, potlačení proužkování, přesnější a klidnější tiskový rastr a také plynulé barevné přechody a polotóny.
Nová zařízení také používají speciální toner, kterému stačí k fixaci nižší teplota, díky čemuž spotřebuje o dvacet procent méně energie. Tonerová kazeta je zároveň jediným spotřebním materiálem, uživatelé proto nemusí vyměňovat žádné jiné součástky.
Tisková technologie Hi Q LED dále snižuje hlučnost tiskárny a zvyšuje její efektivitu v porovnání s produkty využívajícími tradiční laserovou technologii.

Další vlastnosti nových strojů podle výrobce:
•    tisk v rozlišení 1200 x 2400 dpi pro vizuálně precizní text i grafiku,
•    v případě WorkCentre 3045NI a 6015NI standardní WiFi konektivitu pro pohodlné umístění zařízení kdekoli v kanceláři,
•    snadno ovladatelný systém vzdálené správy monitoruje aktuální stav tiskové fronty a množství zbývajícího toneru. Poskytuje také přímý přístup k on-line technické podpoře.
•    instalace probíhá jednoduše díky technologii plug-and-play a zařízení umí pracovat i s nestandardními rozměry médií, takže lze snadno tisknout široké spektrum kancelářských dokumentů i prodejních materiálů.

Našli jste v článku chybu?