Hlavní navigace

Vylepšené UTM pro malé firmy představil SonicWall

Sdílet

Pavel Louda 24. 2. 2009

Své portfolio řešení jednotné správy hrozeb rozšířila firma SonicWall o novou řadu pro malé firmy. Jedná se o modely řady TZ 210, jež obsahují výkonný firewall s propustností až 50 Mb/s pracující na principu hloubkového prověřování paketů, dále podporu pro gigabitový Ethernet či možnost automatického přepnutí na záložní systém v případě poruchy. Model TZ 210 Wireless-N je podle výrobce navíc prý prvním řešením UTM s integrovaným rozhraním bezdrátové sítě 802.11n.

„TZ 210 nabízí výkon, který nemá mezi řešeními jednotné správy hrozeb pod tisíc dolarů obdoby," řekl Patrick Sweeney, viceprezident marketingu produktů ve společnosti SonicWALL. „V ekonomicky náročné době potřebují malé firmy přístup k bezpečnostním zařízením na skutečné podnikové úrovni, ovšem za cenu, kterou si mohou dovolit. Nemohou se spoléhat na levné, avšak kvalitativně podřadné spotřební výrobky, jež vytvářejí falešný pocit bezpečí."
TZ 210 Series ve standardní výbavě podporuje neomezený počet síťových uzlů a nabízí firmware SonicWALL SonicOS Enhanced. Správci sítí rovněž mohou využít systém správy Global Management System (GMS), který poskytuje komplexní řídící a reportovací nástroje pro zjednodušenou konfiguraci, vynucování a správu z centrálního umístění.

Našli jste v článku chybu?