Hlavní navigace

UTM zařízení s usnadněným managementem představila pro menší organizace firma Check Point

27. 5. 2010

Sdílet

Nabízejí jednotnou správu hrozeb, když kromě firewallu s gigabitovou propustností poskytují i ochranu proti neoprávněnému průniku do sítě (IPS), antivirus, antispam, filtrování webu či bezpečné vzdálené připojení. Zařízení mají vestavěnu i podporu pro 3G sítě a Wi-Fi 802.11n. Vhodné jsou pro segment SMB či pro pobočky podniků.

UTM-1 Edge N umožňuje centrálně spravovat tisíce vzdálených míst z jediné podnikové konzole a zajistit stejnou bezpečnost poboček jako u firemní centrály. Safe@Office N zase přináší výhody komplexního řešení pro zajištění bezpečnosti a konektivity, které může být snadno spravované externím správcem bezpečnosti. Firmy tak k jejich nasazení a provozu nepotřebují téměř žádné další IT zdroje. Všechna zařízení jsou dodávána s vestavěnou správou, bezpečnostními aktualizacemi a podporou.

„Otázky bezpečnosti, síťového prostředí a dodržování bezpečnostních pravidel jsou pro malé a středně velké organizace čím dál tím důležitější. Na rozdíl od velkých podniků ale mají k jejich pokrytí daleko méně zdrojů. A pokud firmy navíc potřebují zajistit bezpečnou a spolehlivou komunikaci mezi jednotlivými kancelářemi, prodejnami, či vzdálenými pracovníky, je to obzvláště náročné,“ říká David Řeháček, marketingový manažer společnosti Check Point. „Řešení UTM-1 Edge N a Safe@Office N přinášejí zákazníkům výhody vyššího zabezpečení a špičkového výkonu. Jsou jednoduché na správu a lze je nainstalovat za méně než deset minut,“ upozorňuje David Řeháček.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?