Hlavní navigace

V pátém jubilejním ročníku soutěže Diplomová práce roku bude soutěžit 92 studentů

1. 7. 2010

Sdílet

Soutěž Diplomová práce roku 2010 je projektem zaměřeným na podporu vysokého školství a zvýšení prestiže oboru informačních technologií v ČR a SR. Klade si za cíl umožnit nadaným studentům lépe vyniknout a získávat lepší uplatnění v praxi. Novinkou letošního roku bude širší účast slovenských vysokých škol a soukromých vysokých škol.

Pátý jubilejní ročník soutěže uzavřel 30. 6. 2010 fázi přihlašování soutěžních prací. Přihlášeno jich bylo 92 a odborné hodnotící komisi nyní nastává náročné období jejich posuzování. Do finálového kola postoupí 6 nejlepších prací v každé ze 7 soutěžních kategorií. Hlavní cenou pro vítěze každé kategorie je 50 000 Kč a nabídka zaměstnání. Slavnostní vyhlášení proběhne 9. 9. 2010 v Brně na VUT, v Ústavu informačních systémů, na pozvání děkana doc. Ing. Jaroslav Zendulky, CSc.

Vyhlašovatelem je již tradičně společnost Abra Software, spoluvyhlašovatelem je sdružení Česká společnost pro systémovou integraci. V organizaci soutěže spolupracuje komerční sféra, reprezentovaná firmou Abra Software a dalšími firemními partnery, se zástupci akademické sféry, reprezentované jednotlivými vysokými školami, sdruženými ve společnosti ČSSI. Odbornými garanty projektu jsou sdružení CACIO a ICT Unie, které bdí nad odbornou úrovní soutěže. Soutěž má také podporu mediálních partnerů, jimiž jsou Computerworld, IT Systems a podnikatelský týdeník Profit.

Podrobné informace jsou uvedeny na www.diplomovaprace.cz, kde je k vidění také videorozhovor s organizátory akce.

Našli jste v článku chybu?