Hlavní navigace

V Praze proběhne 3. ročník konference Juniper Day

25. 5. 2012

Sdílet

Juniper Day 2012Dramaticky se měnící požadavky vyžadují inteligentní, robustní a spolehlivé řešení. Snahou společnosti Juniper Networks je poskytnout řešení, které bude nabízet všechny potřebné funkce, ale i výkonově postačovat po celou dobu životnosti řešení. Úspory, které nejsou na první pohled zřejmé, se tak výrazně projeví v dalších letech. Zejména díky unikátní koncepci, vysoké škálovatelnosti a jednotné efektivní správě.

3. ročník konference Juniper Day, kterou pořádá společnost Arrow ECS ve spolupráci s Juniper Networks proběhne 12. června 2012 v Dorint Hotelu Don Giovanni v Praze.

Proč se zúčastnit konference Juniper Day 2012? Budete mít příležitost vyměnit si zkušenosti se zástupci obou společností a dozvíte se odpovědi na mnohé důležité otázky z oblasti IT:

  • Jaký je pohled vizionářského výrobce na síťové prostředí a jeho potřeby v r.2012
  • Jak efektivně řeší požadavky datových center a jejich cloudových prostředí
  • Jak zásadně řeší otázku bezpečnosti ve virtualizovaném prostředí
  • Jak jeho technologie napomáhají snížit operativní i celkové náklady na IT
  • Jak technologie Juniper Networks pomáhá zákazníkům zajišťovat vysokou dostupnost poskytovaných služeb
  • Jaká unikátní řešení vyvinul pro telekomunikační operátory


Konference přinese sadu přednášek a případových studií, ve kterých se budou moci účastníci seznámit s inovativním přístupem výrobce, jenž je považován za průkopníka v oblastech moderní komunikační infrastruktury a bezpečnosti pro virtualizované prostředí, řešení cloudu i mobilních technologií. Konference nabídne pohled na řešení z jiného pohledu. Pomůže nabourat některá zavedená dogmata a odpovědět na řadu otázek, které si kladou manažeři IT.

Konference je určena koncovým zákazníkům a resellerům. Vstup na akci je pro účastníky s potvrzenou registrací zdarma.

Registrovat se můžete na stránkách společnosti Arrow ECS

Našli jste v článku chybu?