Hlavní navigace

V Třeboni proběhla konference Proact Storage Vision

Sdílet

Redakce 7. 11. 2012

Konferenci v zajímavých historických prostorách třeboňského zámku a pivovaru Regent v Třeboni navštívilo 160 účastníků z řad manažerů IT a dalších pracovníků IT. Společnost Proact Czech Republic tradičně pořádá konference v českých a moravských historických památkách a zajímavých lokalitách, aby je tímto způsobem podporovala.

Konference Proact Storage Vision byla rozdělena na odbornou a zábavnou část. Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou vyvíjet technologie úložišť. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností NetApp, IBM, Cisco, Riverbed, Oracle, Quantum, Symantec, SGI, Nexsan nebo OverlandStorage.

Zábavná část byla ve znamení prohlídky zámku Třeboň a exkurze do pivovaru Regent v Třeboni. Byly rovněž připraveny speciální soutěže v pivovarském a rybářském duchu, u kterých se účastníci konference velmi bavili. K poslechu a tanci hrála kapela Medicimbal.

Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola, tentokrát ve prospěch Oblastní charity Třeboň a Sdružení Nové Město na Moravě. Účastníci konference věnovali 33 000,- Kč. Společnost Proact Czech Republic tuto částku zdvojnásobila a na účty dvou výše uvedených charitativních organizací putuje celkem 66 000,- Kč.

Našli jste v článku chybu?