Hlavní navigace

Veeam podporuje integraci s databází Oracle v Veeam Availability Suite v9

18. 7. 2015

Sdílet

Veeam Software oznámil, že letos bude dostupný nástroj Veeam Explorer pro Oracle jako součást nové Veeam Availability Suite v9. Ten podle výrobce jako první na trhu umožní řadu unikátních funkcí pro Oracle, jako obnovu databáze na úrovni transakcí a zálohu a obnovu Oracle ASM na základě kopií bez nutnosti používání agentů.

Společnost také představila několik dalších vylepšení určených podnikům s většími instalacemi pro nástroje Veeam Explorer pro Microsoft Active Directory, Exchange, SharePoint a SQL Server.

Veeam již dlouho nabízel obnovení z Oracle a dalších oblíbených aplikací pomocí průvodce U-AIR(Universal Application Item Recovery). Nyní bude nový Veeam Explorer pro Oracle poskytovat jednodušší a výkonnější obnovení a stává se tak členem rodiny Veeam Explorerů, již existujících a speciálně vyvinutých pro Microsoft Active Directory, Exchange, SharePoint a SQL server.

V důsledku toho rozšíří Veeam Availability Suite v9 své schopnosti pro obnovení pokročilých podnikových granulárních virtual machines (VM). K nejdůležitějším novým vylepšením patří:

  • Veeam Explorer pro Oracle: Funkce obnovení z databází Oracle až na úroveň transakcí s bezagentovou zálohou protokolu transakcí, díky němuž můžou zákazníci obnovit databázi k přesnému bodu v čase. Podpora databází běžících jak na serverech s Windows, tak s Linuxem. Plná kompatibilita s Oracle Automatic Storage Management (ASM) – další řešení, s kterým Veeam přichází jako první na trhu.
  • Nová funkce eDiscovery Veeam Exploreru pro Microsoft Exchange: Poskytuje detailní reporty exportů umožňující zákazníkům přesně určit, co bylo exportováno, odkud, a s jakými vyhledávacími kritérii. Přidává také funkci odhadu výsledku dotazu.
  • Vylepšení pro korporátní aplikace Microsoft: Umožňuje obnovení objektů skupinové politiky, integrovaných DNS záznamů a konfiguračních oddílových objektů Veeam Explorerem pro Microsoft Active Directory, obnovu stránek i kompletních webů s Veeam Explorerem pro Microsoft SharePoint a obnovu databází na úrovni tabulek s Veeam Explorerem pro Microsoft SQL Server.

 

Veeam Explorer pro Oracle je součástí Veeam Backup FREE Edition, a je k dispozici všem správcům Oracle zdarma. Pokročilé funkce jsou k dispozici v edicích Enterprise a Enterprise Plus.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?