Hlavní navigace

Velkoobjemové víceinkoustové tiskárny A3+ představil Epson

Sdílet

Pavel Louda 11. 6. 2014

Tiskárna L1300 je čtyřbarevná tiskárna určená pro kanceláře podle výrobce slibuje velmi nízké náklady a jednoduchý provoz, L1800 je nízkonákladový šestibarevný stroj, který je vhodný pro fotografy či reklamní agentury.

Vysokokapacitní inkoustové nádržky těchto zařízení umožňují uživatelům snížit provozní náklady, zvýšit produktivitu a zkrátit případné prostoje. Speciální inkoustová nádržka těchto modelů je navíc integrovanou součástí tiskárny, což zjednodušuje práci s případnou výměnou.  

Podle Davida Šediny, National Sales Managera pro Českou a Slovenskou republiku Epsonu, model L1300 dovoluje tisk reklamních materiálů, CAD výkresů, grafiky a zpráv, takže je ideální pro podnikové kanceláře, maloobchody a vzdělávací zařízení. Druhý model L1800 se naopak hodí pro tisk fotografií a barevných dokumentů pro domácnosti, kanceláře a profesionální fotografy, jež mají zájem o velkoobjemový tisk.

Obě tiskárny splňují podmínky Energy Star. Model L1300 má výtěžnost až 7 100 stran při černobílém a 5 700 stran při barevném tisku, L1800 vytiskne až 1 500 barevných fotografií, aniž by bylo nutné doplnit inkoust. Obě tiskárny budou dostupné od července 2014.

 

Našli jste v článku chybu?