Hlavní navigace

Virtualizovaný úložný systém SGI transparentně ukládá na různá média

Sdílet

Pavel Louda 25. 4. 2013

Systém automaticky umístí data na jakékoli nebo všechna úložná zařízení a lokality na základě toho, co je nejvhodnější z hlediska přístupových požadavků a pravidel ochrany dat.

Zařízení lze snadno připojit k existujícím heterogenním úložným prostředím, čímž poskytne uživatelům možnost vidět a přistupovat ke všem datům po celou dobu bez ohledu na to, co se odehrává na úložné infrastruktuře v pozadí.

Protože je úložná infrastruktura virtualizovaná, s měnícími se požadavky lze také modifikovat a měnit typ nasazeného uložného zařízení  bez přerušení dostupnosti pro uživatele.

Systém se dodává jako integrované řešení v podobě storage serveru SGI MIS velikosti 4U, který je osazen procesory Intel Xeon.  Zařízení je navrženo jako zařízení plug-and-play, které je připojeno do stávající síťové infrastruktury a pro uživatele a aplikace má podobu standardního paměťového zařízení.

Obsahuje až 276 TB kapacity v základní jednotce. Jakmile se lokální kapacita začne zaplňovat, jsou data virtuálně přesouvána některým z mnoha různých úložných způspbů, což umožní celému strukturovanému úložišti škálovat až do masivních kapacit.

Našli jste v článku chybu?