Hlavní navigace

VMware Fusion 3.1 nabízí lepší grafiku Windows i jeho aplikací na Macu

1. 6. 2010

Sdílet

Mezi hlavní výhody patří podle výrobce:

Rychlejší chod: Rychlejší spouštění aplikací, hladší rolování, rychlejší nastartování počítače po jeho uspání a lepší celková výkonnost disku přispívají k tomu, že verze VMware Fusion 3.1 má o 35 % vyšší celkový výkon oproti verzi VMware Fusion 3.0.

Lepší výkonnost 3D grafiky: Výrazně vyšší výkonnost Windows Aero a podpora OpenGL 2.1 pro Windows Vista a Windows 7 zajišťují až pětkrát lepší výkonnost 3D grafiky. Verzi VMware Fusion 3.1 rovněž podporuje a doporučuje Autodesk pro AutoCAD 2011.

Snadný přesun na Mac: VMware Fusion 3.1 představuje vhodný způsob, jak přenést celé vaše PC na Mac se všemi softwarovými nástroji, které potřebujete k přesunu přes standardní ethernetový kabel, FireWire kabel nebo dokonce přes bezdrátovou síť – zákazníci tak ušetří na koupi speciálních kabelů, které použijí pouze jednou.

Snadné připojení USB EasyConnect: Díky této funkci je nyní přiřazení USB zařízení virtuálnímu stroji či vašemu Macovi snadnější než kdykoliv předtím, přičemž funkce si dokáže i zapamatovat vaši preferovanou volbu.

Ještě lepší jednotnost: Exkluzivní podpora Dock Exposé operačního systému Mac OS X Snow Leopard zajišťuje ještě hladší používání aplikací Windows stejným způsobem jako aplikace Mac.

Podpora větších virtuálních strojů: Díky přidané podpoře osmicestného symetrického multiprocessingu a zvětšení virtuálního disku z 950 GB na 2TB získávají pokročilí uživatelé z Mac Pro a Xserve od Apple ještě vyšší výkon.

Našli jste v článku chybu?