Hlavní navigace

VMware vForum 2014 se uskuteční 6. května v Praze

Sdílet

Redakce 28. 4. 2014

Konferenci pořádá VMware, společnost zaměřující se na virtualizaci a cloudovou infrastrukturu. Očekávaná účast je přibližně 600 profesionálů z oblasti technologií a podnikání.

VMware vForum 2014 nabídne technologické inovace a nejlepší příklady z praxe. Letošní téma zní „Rozšiřte své možnosti“ a přináší profesionálům IT i organizacím tipy, jak uspět v éře mobilních řešení a cloudu. Miliardy uživatelů mají přístup k milionům nových aplikací a služeb a očekávání firem kladená na pracovníky IT exponenciálně rostou. Na konferenci vForum se návštěvníci dozvědí, jak transformovat své podnikání prostřednictvím softwarově definovaného datového centra, rozšířit virtualizaci napříč celým prostředím IT a zvýšit tak své obchodní cíle.

Program konference zahrnuje prezentace, ukázky produktů a semináře. VMware vForum nabízí ideální příležitost k získání informací, navázání obchodních kontaktů a setkání s předními odborníky v oboru.

Konferenci zahájí Brian Gammage, hlavní technolog VMware, s přednáškou na téma „Softwarově definovaný podnik: jak prospívat v éře mobilních řešení a cloudu“.

VMware vForum se v České republice koná již popáté. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete na adrese https://www.vmwareforumemea.com/vmware/emea/2014/prague.

Účast na konferenci je zdarma.

 

Našli jste v článku chybu?