Hlavní navigace

Vodafone nabízí mobilní internet na 48 hodin

Sdílet

Martin Noska 26. 3. 2011

To je určeno především pro příležitostné uživatelé internetu na noteboocích. Nový tarif má být řešením pro lidi, kteří potřebují pouze občas pracovat mimo domov či kancelář nebo si chtějí vzít internet třeba o víkendu na chatu. Za dvoudenní tarif zákazník zaplatí 75 Kč včetně DPH a získá FUP 500 MB. Tarif si mohou aktivovat všichni zákazníci, kteří již byli převedeni do nového zákaznického systému.

Tarif Připojení na 2 dny je určen pro firemní i nefiremní zákazníky, jak s tarifem, tak i předplacenou kartou. Aktivován je po dobu 48 hodin od jeho prvního použití. Po dosažení FUP 500 MB se pouze sníží rychlost, internet funguje dál a zákazník nic nedoplácí.

Vodafone podle svých slov v současné době pokrývá vysokorychlostním 3G signálem 45 % populace České republiky. Do konce letošního srpna pokryje 60 % populace republiky. Kromě 3G sítě mohou zákazníci Vodafonu využívat mobilní datové připojení přes CDMA síť MobilKomu, která pokrývá 75 procent populace, a také pomalejší síť 2G – EDGE, jejíž pokrytí je dostupné 95 procentům obyvatel České republiky.

Nový tarif si lze aktivovat na webové Samoobsluze, na zákaznické lince a v obchodech Vodafone.

Našli jste v článku chybu?