Hlavní navigace

Vodafone prodloužil možnost aktivace internetu v mobilu zdarma

30. 1. 2009

Sdílet

Původně měl být posledním dnem pro aktivaci bezplatného internetu v mobilu 31. leden 2009, nicméně Vodafone včera zveřejnil zprávu, že posouvá tento termín až na poslední únorový den. V současnosti internet v mobilu využívá údajně již každý sedmý zákazník Vodafonu a v posledních dnech zájem o aktivaci s blížícím se vypršením termínu výrazně vzrostl.

Cílem Vodafonu je tedy dosáhnout co nejvíce aktivací a Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu, k tomu dodává, že věří, že se podaří díky posunutí termínu do konce února překonat hranici půl milionu aktivací.

Vzhledem k tomu, že po vypršení bezplatného období má podle informací od operátora dále tento balíček zůstat aktivní, ovšem již jako regulerně zpoplatněný částkou 177 Kč za měsíc, očekává Vodafone pravděpodobně to, že řada zákazníků poté už jeho manuální deaktivaci neprovede a bude internet v mobilu využívat i nadále. Z toho důvodu je pro operátora výhodné co nejvíce rozšířit počet uživatelů, kteří si během šesti měsíců zvyknou na surfování pomocí svého mobilu a jinak by si jej možná ani nevyzkoušeli.

O blížícím se vypršení bezplatného období budou zákazníci informováni podle informací operátora prostřednictvím SMS.

Našli jste v článku chybu?