Hlavní navigace

Vodafone spouští veřejné testování komunikačního portálu Vodafone park

Sdílet

Martin Noska 15. 9. 2009

Vodafone také nabízí 1 milion korun v soutěži pro vývojáře aplikací pro Vodafone park. Portál bude mít za cíl propojit mobil se světem internetu. Kromě SMS/MMS bran a archivů, výpisu hovorů, osobního profilu a statusu, budou zákazníci moci využívat i originální aplikace třetích stran umožňující zasílat upozornění formou SMS a MMS.

V současné době je služba dostupná pro omezený počet uživatelů, kteří ji testují a pomáhají dotvářet finální design. V průběhu října Vodafone portál zpřístupní zákazníkům, kteří se nyní zaregistrují na park.vodafone.cz. Ostrý start portálu je naplánován na přelom října a listopadu.

Jak již bylo řečeno, vývoj dalších aplikací pro Vodafone park beta chce Vodafone stimulovat vyhlášením soutěže o 1 milion korun pro ty z aplikací, které vyjdou z hlasování odborné poroty jako nejpovedenější. Soutěž bude vyhlášena 16.10. 2009.

Na komunikačním portálu Vodafone park beta lze najít:
•    Vylepšenou SMS/MMS bránu s adresářem
•    Archiv odeslaných i příchozích SMS a MMS
•    Detailní výpis všech odchozích a příchozích hovorů
•    Adresář – možnost uložit si oblíbená čísla
•    Aplikace třetích stran s SMS a MMS notifikací

V prostředí Vodafone parku beta mohou zákazníci libovolně přidávat, odebírat a manipulovat aplikacemi třetích stran. Propojení služeb mobilního operátora s třetími stranami navíc umožňuje na přání zákazníka zasílat z těchto aplikací upozornění přímo na telefon formou SMS a MMS.

Našli jste v článku chybu?