Hlavní navigace

Vykoupíme vás do bezpečí, nabízí firmám v nové kampani ESET

5. 2. 2011

Sdílet

Společnost ESET spustila 1. února 2011 kampaň ESET Výkupné, jež má firemním zákazníkům usnadnit rozhodování o přechodu k bezpečnostnímu softwaru společnosti ESET. Pokud si firma koupí jeden z jejích produktů, ESET poskytne slevu ve formě prodloužení licence o dobu, po kterou ještě platí konkurenční řešení. Nová nabídka je určena především pro malé a střední podniky.

„Spousta z těchto firem se rozhodne pro určitý bezpečnostní software, po čase ale zjistí, že jim z různých důvodů nevyhovuje. Nemohou si ovšem dovolit nechat licenci propadnout, a tak čekají, až jim vyprší platnost licence a teprve poté se rozhodnou pro konkurenční řešení. Proto ESET přišel s kampaní „ESET Výkupné,“ uvedl Jaroslav Fabián, Marketing Director společnosti Eset software.

Akce platí pouze při zakoupení 5 a více licencí, a to u všech produktů ESET ve verzi Business Edition, včetně serverových řešení. Ke splnění podmínek akce ESET Výkupné je nutné doložit platný doklad o legálním nabytí konkurenčního softwaru (např. kopii faktury s názvem produktu, počtem licencí a termínem exspirace). Následně bude poskytnuta výhoda ve formě prodloužení platnosti o dobu, která zbývala do expirace u konkurenčního řešení. Maximální délka takového prodloužení je 1 rok. Akce trvá do 30. 4. 2011.

Foto: Thinkstock

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?