Hlavní navigace

Výpočetní platformu UCS nabízí Cisco i pro menší firmy

5. 9. 2014

Sdílet

Kromě zcela nových modelů představilo Cisco i čtvrtou generaci UCS rackových a blade serverů přinášejících vyšší výkon aplikací, a také nové řešení UCS Director pro oblast Big Data.

Například modulární servery UCS M-Series podle výrobce nabízejí široké možnosti škálovatelnosti pro poskytovatele cloudových služeb a enterprise zákazníky, kteří mohou využít výhod aplikačně orientované infrastruktury.

Rack servery UCS C3160 zase obsahují vysokokapacitní lokální úložiště, jsou vhodné například pro analýzu strukturovaných dat, pro skladování nestrukturovaných dat, pro streamovací služby či pro transkódování.

UCS Mini zahrnují v jednom produktu server, úložiště i síťové služby. Zařízení je prý vhodnou alternativou i pro firmy potřebující propojit více poboček.

Blade servery UCS B200 M4, C220 M4 a rack server C240 M4  jsou nová výkonná zařízení určená pro datově náročné výpočty a core aplikace datových center, která nabízejí vysoký výkon aplikací při všech typech zatížení.

A konečně UCS Director for Big Data představuje nástroj určený pro správu a automatizaci procesů, sjednocující prostředí podnikových aplikací s prostředím big dat. Díky spolupráci s Intelem a SAP lze nově v rámci uživatelského rozhraní administrovat i infrastrukturu SAP HANA a Hadoop.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?