Hlavní navigace

Vývoj Groupware Serveru 6 od Software602 skončil, uživatelé mají možnost přechodu na řešení IceWarp

Sdílet

Martin Noska 11. 12. 2009

Groupware Server 6 v současné době využívají údajně stovky organizací všech velikostí ve všech částech světa, včetně České republiky a Spojených států amerických. Firma Software602 ovšem již nebude vyvíjet další verze, aby se mohla plně soustředit na řešení pro elektronizaci dokumentů a procesů.

Organizace s platnou licencí Groupware Server 6 dostanou možnost přejít za zvýhodněnou cenu na IceWarp Server 10, což je řešení pokrývající stejnou oblast funkcí a přinášející další možnosti, včetně podpory mobilních zařízení. V ceně je zahrnut také softwarový nástroj, který usnadní přechod na nový systém (automatický převod uživatelů, e-mailů apod.).

Registrovaným zákazníkům, kteří se rozhodnou zůstat u Groupware Server 6 bude nadále poskytována technická podpora do 31. 12. 2010. V případě zájmu o další využívání služby Internet Security Service je zapotřebí do konce letošního roku zakoupit prodloužení licence o 12 měsíců.

IceWarp v ČR podle svých slov zajistí každému zákazníkovi, který přejde z 602 na novou platformu nejen migraci řešení zdarma, ale také nabídne stávajícícím správcům sérii školení.

Našli jste v článku chybu?