Hlavní navigace

Vyzkoušeli jsme: Energy Sistem Music Box 9

Sdílet

-rd 3. 1. 2019

Španělská značka Energy Sistem není našim čtenářům neznámá, už se u nás v minulosti objevila recenze na mobilní telefon i sluchátka. Teď jhe čas na reproduktor Music Box 9.

Možná vlastně označení reproduktor není správné, kromě reprodukce hudby přes bluetooth či kabel z nějakého zařízení či paměťové karty dovede přijímat rozhlasové vysílání. Zvládne i hands-free hovor.

Není to žádná malá krabička, zvuk nabízí velmi sympatický, a především s velkou výdrží, na jedno nabití vydrží v optimálních podmínkách až dvacet hodin hraní. Nám se to nepovedlo, ale vydržel hrát asi pět hodin přes bluetooth na maximální hlasitost (výkon 40 W a pasivní membrána pro zdůraznění basových frekvencí). I přes velikost je poměrně skladný díky praktickému kvádrovému tvaru a překvapivě docela lehký.

Reproduktor nabízí stero zvuk 2.0 a funkci TWS - True Wireless Stereo pro spárování dvou Music Boxů pro dvojnásobný výkon . Kromě dvojnásobného výkonu si lze vybrat jestli ten který reproduktor bude hrát stereo, levý nebo pravý kanál. Je tu slot na SD kartu, zvládne až 128 GB, dokonce tu je regulérní USB vstup pro přehrání hudby z flash. Hudba musí být ve formátu MP3 / WAV.

V balení je kromě repriduktoru i audiokabel a nabíječka, která tedy bohužel není USB. To je asi také jediná výtka, kterou bychom k tomuto reproduktoru měli. Snad ještě by mohl být vodotěsný, pro hudbu venku v dešti, ale nesmíme chtít zase všechno.

Našli jste v článku chybu?