Hlavní navigace

WatchGuard rozšiřuje nabídku SSL VPN

23. 6. 2010

Sdílet

WatchGuard SSL 560 je dle výrobce připraven k použití ihned po vyndání z krabice a s instalačním průvodcem má být WatchGuard SSL 560 nastaven během pár minut.

Komplexní ověřovací technologie WatchGuard SSL 560 má kompletně eliminovat požadované náklady integrujících přístrojů autentizačního systému, jako LDAP, Active Directory nebo Radius. Pro obchodníky je k dispozici autentizační systém, který WatchGuard SSL 560 plně podporuje.

Komplexním zápisem dat a reportingem , WatchGuard SSL 560 poskytuje historii informací o vzdálených přístupech a tím dává možnost obchodníkům snadněji spravovat a ovládat vzdálené zdroje, aplikace a celkovou infrastrukturu.

Pro organizace, které chtějí poskytnout užití aplikací nebo nástrojů vzdáleným uživatelům, WatchGuard SSL 560 nabízí osvobození od serverových aplikací jako SSH (Secure Shell) a RDP (Remote Desktop). Povoluje vzdáleným pracovníkům bezpečný přístup a práci s aplikacemi z jakéhokoli místa mimo kancelář.

WatchGuard SSL 560 umožňuje také automatické obnovení přístupu. Web-based účet se automaticky načítá po úspěšné autentizaci. Eliminuje se tak potřeba reinstalace spouštěcích aplikací a tím se navyšuje ochrana a zároveň snadnější připojení.

Doplňkovou ochranu rovněž tvoří dvoufázová autentizace. WatchGuard SSL 560 umí generovat SMS-based symboly a jednorázové heslo (OTP) mobilním uživatelům, pro smartphone i PDA. To poskytuje dle výrobce rychlou dvoufázovou ochranou autentizaci bez účasti třetí strany. WatchGuard SSL 560 podporuje různé typy autentizace. V neposlední řadě poskytuje nové řešení rovněž vylepšenou podporu přístupového klienta. WatchGuard SSL 560 podporuje Microsoft XP, Vista a Windows 7.

Našli jste v článku chybu?