Hlavní navigace

Webovou kameru pro videohovory ve Full HD má Logitech

9. 1. 2012

Sdílet

Zpracování obrazuje bude u novinky rychlejší a plynulejší a poběží bez problémů na více typech různých počítačů, tvrdí výrobce.
„Lidé, kteří si chtějí uchovat kontakt i navzdory velkým vzdálenostem, se stále více upínají na video hovory,“ řekl Todd Walker, brand manager ve společnosti Logitech. „Bez ohledu na to, zda hovoří s přáteli, rodinou nebo kolegy, chtějí na monitoru vypadat co nejlépe díky ostrému, vysoce kvalitnímu obrazu. Přesně to nabízí HD Pro Webcam C920 jakožto první webová kamera, která díky naší spolupráci se společností Skype umožňuje videohovory s rozlišením 1080p.“
Kamera Logitech HD Pro Webcam C920 snímá obraz Full HD a dovoluje takto kvalitní kontakt pomocí aplikace Skype nebo uživatelé mohou využít aplikaci Windows Live Messenger s vysokým rozlišením 720p.
Díky využití komprimační technologie H.264 lze posílat videoklipy ve Full HD nebo fotografie s rozlišením 15 megapixelů rychle a jedním kliknutím na Facebook, Twitter nebo YouTube (je nutné mít vytvořený účet). Aby bylo možné využít přednosti video hovorů v rozlišení 1080p, je nezbytné si stáhnout nejnovější verzi aplikace Skype: Skype 5.7 Beta for Windows.
Webová kamera  se navíc může pochlubit optikou Carl Zeiss a špičkovým automatickým ostřením ve 20 krocích, což je dosud nejplynulejší autofokus společnosti Logitech. A protože být slyšen je stejně důležité jako být viděn, snímají dva mikrofony umístěné na obou stranách webové kamery přirozený stereo zvuk.
Webová kamera HD Pro Webcam C920 bude v Evropě k dostání v lednu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 2 499 Kč.

Našli jste v článku chybu?