Hlavní navigace

Winroute Firewall 6.6 nabízí širší podporu pro VPN

1. 4. 2009

Sdílet

Novinka se podle výrobce vyznačuje novou klientskou aplikací VPN Client, jež je dostupná pro několik platforem - Windows, Mac OS X a Linux, a řeší tak vzrůstající poptávku po zabezpečeném přístupu mobilních pracovníků, kteří používají různé operační systémy a platformy.
WinRoute Firewall představuje komplexní balíček, který obsahuje funkce, jako jsou správa uživatelů, antivir na vstupní bráně, VPN, kontrola šířky pásma, Internet link load balancer či firewall na vstupní bráně. Zákazníci si mohou vybrat z 16 jazyků včetně čínštiny.
Základní 10 uživatelská licence Kerio WinRoute Firewallu 6.6 stojí 6 910 Kč, verze s integrovaným antivirem McAfee vychází na 8 300 Kč.
„Mnoho z našich zákazníků potřebuje zabezpečit trvalé VPN tunely mezi servery mimo své pobočky a zajistit tak šifrovanou konektivitu se svými místními sítěmi. Schopnost nové aplikace Kerio VPN Client běžet jako služba umožňuje serverům na operačních systémech Mac, Linux či Windows spojit se ihned po zapnutí či restartu počítače," říká Jan Ježek, product development manager společnosti Kerio Technologies. „Nový VPN server a multiplatformní VPN Client v Kerio WinRoute Firewallu zároveň reagují
na současný trend, kdy různorodost operačních systémů na pracovištích roste."

Našli jste v článku chybu?