Hlavní navigace

Mnohem snazší vývoj aplikací slibuje díky platformě xCP firma EMC

Sdílet

Pavel Louda 30. 6. 2009

Tvorba aplikací typu case-based s využitím vlastního kódu je tradičně těžkopádná, časově náročná a složitá z hlediska údržby, zejména v případě, že je třeba provést změny, kterými se aplikace přizpůsobí novému souboru obchodních požadavků.
xCP však poskytuje plně integrované technologie spolu s nástroji pro vývoj a nasazení, s osvědčenými postupy a s důrazem spíše na konfiguraci než na kódování. Předem integrované technologie zahrnují správu obsahu, správu obchodních procesů, inteligentní zaznamenávání, správu komunikace se zákazníky a funkce usnadňující spolupráci a zajištění shody s předpisy.
xCP dále umožňuje systémovým integrátorům, nezávislým výrobcům softwaru a IT organizacím vytvářet aplikace typu case-based až o 50 % rychleji, s podstatně nižšími náklady a méně prostředky. Navíc dovoluje organizacím výrazně snížit celkové náklady na vlastnictví, protože aplikace, které na ni vznikají, je snazší upravovat a udržovat.
Mark Lewis, prezident divize Content Management and Archiving Division společnosti EMC o přínosech platformy xCP pro uživatele řekl: „Optimalizace a automatizace obchodních procesů představuje zaručenou cestu k úspoře nákladů. Nabídka způsobů, jak vyvíjet a nasazovat aplikace orientované na procesy rychleji a s nižšími náklady, potenciální úspory násobí. Vytvoření flexibilního, přizpůsobivého informačního prostředí ovšem vyžaduje opustit typickou platformu pro správu obsahu a zaměřit se na platformu, která urychlí vývoj aplikací. Naše platforma xCelerated Composition Platform spojuje plně integrované technologie, nástroje pro vývoj a nasazení a také osvědčené postupy a umožňuje vytvářet pokročilé aplikace se specializovanými funkcemi bez nutnosti rozsáhlého vytváření vlastního programového kódu. Menší nutnost přizpůsobení znamená, že aplikace lze vyvíjet až o 50 % rychleji, což přináší výraznou úsporu nákladů, zkrácení doby, po které aplikace začne generovat hodnotu a vyšší návratnost investic."

Našli jste v článku chybu?