Hlavní navigace

Zálohovací produkt Acronisu vylepšil podporu pro virtualizovaná prostředí

27. 5. 2010

Sdílet

Vydání nové aktualizace produktové řady Backup & Recovery 10 oznámila společnost Acronis. Ta oproti předchozí verzi nabízí mimo jiné vyšší výkon a propracovanější pracovní postupy.

Inovace zahrnují například vylepšení podpory virtualizovaného prostředí VMwaru (certifikaci VMware Ready pro produkt Backup & Recovery Advanced Server Virtual Edition či podporu pro clustery VMware nebo technologie VMware VMotion a VMware High Availability, schopnost spravovat celý cluster VMware z jednoho virtuálního zařízení.

Dále byla funkcionalita obohacena o nový nástroj Smart Error Reporting, který poskytuje k jakékoliv chybě v produktu odkaz do Databázi znalostí Acronis, v níž je možné nalézt informace o konkrétní chybě a řešení. Tento nástroj usnadňuje administrátorům zjistit relevantní informace pro vyřešení problému.

Výrobce spustil i Customer Experience Program, což je nový volitelný program, který umožňuje produktu Backup & Recovery, aby automaticky shromažďoval statistiky používání produktu a systémové informace, který pomohou společnosti Acronis vyvíjet nové funkce a aktualizovat budoucí verze.

Aktualizace pro Backup & Recovery a Acronis Backup & Recovery Advanced Server Virtual Edition je dostupná na webu výrobce.

Našli jste v článku chybu?