Hlavní navigace

Řešení pro zálohování a obnovu dat v prostředí VMwaru představilo EMC

Sdílet

Pavel Louda 12. 3. 2009


Řešení EMC Integrated Infrastructure for VMware je přizpůsobeno pro středně velké organizace a vzdálené pobočky, kterým umožňuje rychle využívat výhod virtualizovaných infrastruktur a zároveň minimalizovat náklady na provoz a správu. Na rozdíl od konkurenčních řešení, která požadují dlouhé plánovací cykly, toto řešení podle výrobce obvykle zkracuje čas potřebný pro konfiguraci o 60 procent a nasazení o 50 procent, takže zákazníci dosahují rychlejší návratnosti investic.

Toto řešení je založené na produktech řady Celerra a díky softwaru Avamar pro odstranění duplicit dat získávají zákazníci rychlou, účinnou a spolehlivou ochranu dat, neboť dochází ke zmenšení objemu zálohovaných dat přímo u zdroje.

Řešení EMC Backup and Recovery for VMware zase umožňuje zákazníkům zálohovat servery VMware ESX s minimálním dopadem na síťové prostředky a obchodní procesy, čímž zvyšuje dostupnost aplikací a informací. Díky tomuto řešení se každodenní zatížení sítě obvykle sníží podle výrobce až o 95 procent a zatížení klientů obvykle o téměř 90 procent. To zajišťuje dostupnost aplikací a informací v průběhu zálohování, takže pracovníci mohou nerušeně pokračovat v běžné činnosti. Centralizovaná správa zálohování také umožňuje zákazníkům snadno zajišťovat stejnou úroveň zálohovacích služeb v celé infrastruktuře a lépe tak plnit smluvní požadavky na úroveň služeb.
Toto řešení kombinuje systémy úložiště střední třídy Clariion CX4, řešení Replication Manager a software EMC SnapView a přenáší zpracování zálohování mimo provozní serverové prostředí VMware ESX.

Našli jste v článku chybu?