Hlavní navigace

ZONER spustil web s nejširší nabídkou certifikátů SSL

8. 9. 2012

Sdílet

SSL marketNový web nabízí přehlednou nabídku certifikátů SSL od největších a celosvětově uznávaných certifikačních autorit. Nový produkční web navazuje na únorové spuštění zcela nové administrace pro komfortní správu certifikátů SSL. Petr Komárek, ředitel internetové divize společnosti ZONER software, k tomu dodává: „Hlavním cílem je nabídnout všem zákazníkům přehledné informace o certifikátech SSL a jejich typech a také o certifikačních autoritách. Zároveň chceme našim zákazníkům dále nabízet kompletní servis pro správu certifikátů za výhodné ceny.“

Široká nabídka certifikátů SSL na webu www.sslmarket.cz umožňuje výběr vhodného certifikátu pro malé i velké webové projekty. Samozřejmostí jsou nižší ceny než u samotných certifikačních autorit, fakturace v Kč, platba on-line kartou a profesionální zákaznický servis. Díky přímému napojení na certifikační autority mohou zákaznici nasadit certifikát SSL na svůj server již 5 minut od objednání.

Společnost ZONER software je dlouhodobě největším prodejcem certifikátů SSL v České a Slovenské republice a zároveň dlouhodobým partnerem celosvětově uznávaných certifikačních autorit spadajících pod značku Symantec. Pro své zákazníky již zprostředkovala vystavení několika tisíc certifikátů SSL. Nabízí důvěryhodné certifikáty SSL Thawte, Symantec, GeoTrust nebo RapidSSL, které spadají do rodiny certifikátů od společnosti Symantec (www.symantec.com).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?