Hlavní navigace

15 nejbizarnějších aplikací na App Storu (2.)

8. 4. 2013

Sdílet

 Autor: Apple/pcadvisor.com
Na každou skvělou aplikaci na iOS App Store existuje pět aplikací nepoužitelných a zbytečných.

Předchozí díl

Hold On

Hold On

Jestliže existuje zbytečnější způsob trávení času, než je hraní Hold On ($1), nemůžeme si na něj vzpomenout. Pro spuštění „zábavy“ zmáčkněte příslušné tlačítko na obrazovce iPhonu... a nechte jej zmáčknuté. Ve chvíli, kdy tlačítko přidržíte, běží vám časomíra. Hra skončí tehdy, když to vzdáte.

Virtuální zapalovač

Virtual Zippo Lighter

Jestliže rádi máváte zapalovačem na koncertech Bona Joviho, ale štve vás krátká životnost plamínku a reálná možnost popálení palce, je Virtual Zippo Lighter (zdarma) aplikací právě pro vás. Otevřete jej, zapalte jej a mávejte jím tak dlouho, dokud vám baterie iPhonu vydrží nabitá. Zapalovač se může hodit také pro zapalování virtuálních cigaret, které jsou taktéž k dispozici v App Storu.

Odstraňovač vrostlých nehtů

Ingrown Toenail Remover

U této aplikace oceňujeme edukativní rozměr, nicméně i přesto ji hodnotíme jako tu nejnechutnější věc, kterou na App Storu najdete. Přestože pravděpodobně není třeba nic vysvětlovat, ukazuje Ingrown Toenail Remover ($1) ultra-realistické simulace ukazující, jak odstranit špatně rostoucí nehty na nohách. Jestliže máte silný žaludek a dostatečnou odvahu, jde evidentně o něco, co můžete dělat doma sami. My bychom však raději využili péče lékaře. Už ze samotných obrázků se totiž člověku navaluje.

Pokračování