Hlavní navigace

15 nejbizarnějších aplikací na App Storu (3.)

12. 4. 2013

Sdílet

 Autor: Apple/pcworld.idg.com.au
Na každou skvělou aplikaci na iOS App Store existuje pět aplikací nepoužitelných a zbytečných.

Předchozí díl

Otravné zvuky

Sounds Annoying

Jestliže se vám zdá, že k vám v životě přichází málo otravných podnětů, můžete si stáhnout prográmek Sounds Annoying (zdarma), který vám přesně připomene, co vám chybí a jak by mohl být život ještě horší. Vyberte si ze série zvuků (respektive hluků), které pomocí aplikace přehrajete. Patří sem pláč dítěte (ideální na delší cesty), připojování vytáčeného modemu (perfektní pro retro nervozitu) či vypínání alarmu v autě (určené k naštvání kohokoliv, kdekoliv a kdykoliv).

Překladač z lidské do kočičí řeči

Human to Cat Translator

Hlavní problém koček je, že neposlouchají. Pro tuto situaci již naštěstí bylo vynalezeno řešení - Human to Cat Translator (zdarma).Stačí stisknout tlačítko Record (nahrávání) a říct, co chcete sdělit vaší kočičce. Aplikace vaše sdělení přeloží a přehraje ho formou mňoukání. Zkusili jsme ji doma na vlastní kočce. Micka přeloženou zprávu chvíli poslouchala s nebývalým zájmem, zvedla levé ucho, ale dál nijak nereagovala a zůstala sedět na svém místě na sedačce. Nikdy asi nezjistíme, jestli to bylo proto, že příkazu nerozuměla, nebo se prostě rozhodla jej ignorovat.

Psí fotobudka

Dog Booth

soutez_casestudy

Je zřejmé, že aplikací přidávajících stupidní efekty do fotografií není zrovna málo, Dog Booth ($1) je však šílenější než všechny ostatní. Nejprve si vyberte z rozmanitého „sortimentu“ psů – mimo jiné je k dispozici věrný labrador, hezounek shi-tzu nebo příliš zatracovaný rottweiler. Potom srovnejte svou tvář s tváří psa a foťte. Výsledky jsou, jak můžete vidět, děsivé.

Pokračování

Byl pro vás článek přínosný?